.

.

Бесплатен превозот 100pcs/многу TPS73633DBVR TPS73633 73633 РЕГ LDO 3.3 V 0.4 А SOT23-5 IC Најдобар квалитет

Бесплатен превозот 100pcs/многу TPS73633DBVR TPS73633 73633 РЕГ LDO 3.3 V 0.4 А SOT23-5 IC Најдобар квалитет

DEN 630.00 DEN 768.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот.- Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
Увозните Даноци или Давачки
1.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.- Еден ние се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад колку што е можно поскоро.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.- Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба)
3.- Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите.- Увозни давачки, даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел. На пример, колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект, итн.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето.

Главните својства

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
TPS73633DBVR
Бренд Име:
YOINNOVATI
Број На Модел На:
TPS73633DBVR
Напон:
TPS73633DBVR
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
TPS73633DBVR
Состојба:
Нови
Пакет:
sot23-5

Избор на купувачот