.

.

Покер Шема Ѕиден Часовник 3D Полн Плоштад & Круг Кристал Ѕиден Часовник 5d diy Дијамант Везови рачно изработени Арт Деко нова жешка

Покер Шема Ѕиден Часовник 3D Полн Плоштад & Круг Кристал Ѕиден Часовник 5d diy Дијамант Везови рачно изработени

DEN 261.00 DEN 492.48

Износ
Во форма достапна за нарачката


Изберете ја вашата омилена дијамант форма 1.
Ако сакате поголем size (големина опсег 20x20cm100x100cm), ве молиме контактирајте ме да се направи .
Ви посакувам среќен шопинг, ви посакувам!
DIY дијаманти од Интернет исклучителна сликарство, за пријатели и роднини да се изразат. Следете мојата продавница.
забелешка : A : Нашата дијамант слика е без рамка.
Поголеми слики се појасно и подобро по завршувањето на истиот, така што се препорачува да одберете поголем големина. Апликации : Дом, канцеларија, хотел, уникатен подарок 2. Заврши чекори: 1. Тоа е полна со дијаманти везови 4. Од интернет Сакаат, споделување на, се соберат . Откако ќе завршите, малку притиснете надолу дијаманти со рака или книга да се чува цврсто прикачена Фотографија Цел : Ние може да се направи дијаманти за вас. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Во случај на лепење на погрешно место, отстрани погрешно дијамант 6. Вметнете ја круг крајот на dotting пенкало во dotting цемент (притисни тешко, инаку цемент може да падне).Полн Круг;2. Алатки : Точка вежба рачка, тврда пластика, пинцети, точка дупчење плоча.
MHD ви посакувам среќен шопинг, ви благодариме !
. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Главните својства

Големина:
Square-20x20cm, Square-30x30cm, Square-40x40cm, Square-50x50cm, Square-55x55cm, Round-20x20cm, Round-30x30cm, Round-40x40cm, Round-50x50cm, Round-55x55cm
Бренд Име:
mhd
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Форма:
Посебна
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Ѕидни Часовници
Применливи Простор:
Спална соба, дневна соба, канцеларија, хотел, декорации
Ткаенина Тип:
Платно
Diamond Материјал:
Смола
Пополни област:
Целосна
Дијамант форма - факултативна:
1-коло дијаманти; 2-квадрат дијаманти
Алатки:
Точка вежба рачка, тврда пластика, пинцети, точка дупчење плоча
забелешка:
Не пеколен вклучени

Избор на купувачот