.

.

1M*1M Мов Трева Косилка за Трева Микро Пејзаж Вештачки DIY Дома Уредување Ѕид Оркестарот Мини Самовила Градина Симулација на Постројки

1M*1M Мов Трева Косилка за Трева Микро Пејзаж Вештачки DIY Дома Уредување Ѕид Оркестарот Мини Самовила Градина

DEN 2040.00 DEN 2400.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот
1 M* 1 M Мов Трева Косилка за Трева Микро Пејзаж Вештачки DIY Дома Уредување Ѕид Оркестарот Мини Самовила Градина Симулација на Постројки
Име : Вештачки Мов Трева stuf ( 1 M X 1 M )
Материјал : сунѓерот и пластика ,Собираат и памук
Боја : Зелена
Функција : малку лабава , одговара за приклучок вештачки растенијата на Микро пејзаж ѕид , со погон ќе го направи wall повеќе убави .
Големина : 1m x 1m
Се користи за : Персоналните сопствени растенијата ѕид декорација .
Is_Customized : Да
Категорија : Цвеќиња & Венци Декоративни цвеќиња вештачки мов трева
Пакет : 1 × 1 M мов трева stuf Според сите цвет се направени со рака , па големина е само за повикување само. Овој објект е направен од страна на сунѓерот и пластика ,Собираат и памук , па таму можеби малку Linting ,ова е нормален феномен , тоа не е квалитет проблем . pls имајте на ум ова пред да направите нарачка !! ви благодариме !
Апликации сцена : Влезот , ресторан ,од страна на маса ,Салон , Покрај маса ,Washstand , канцеларија,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.
Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму. Објектот покажува :
Растенијата ѕид декорација покаже :

Главните својства

Бренд Име:
MiiSeason
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Мов Број 1
Стил:
Цвет
Тип:
мов трева
Име:
Вештачки Мов Трева stuf
Материјал:
сунѓерот пластични Собираат и памук
боја:
Зелена
Is_Customized:
Yes
Големина:
1m x 1m
категорија:
Декоративни цвеќиња вештачки мов трева
Повод:
Денот на вљубените свадба партија, одмор партија итн ..
Апликации сцена:
ѕидот декорација ,Микро Пејзаж
користат за:
Растенијата ѕид оркестарот

Избор на купувачот