.

.

За LG G4 H810 H815 F500 F500K F500L Мека TPU Симпатична Цртан филм Лимон Велосипед Гитара Дрво насликани Гумени Капак Силикон Телефон Случаи

За LG G4 H810 H815 F500 F500K F500L Мека TPU Симпатична Цртан филм Лимон Велосипед Гитара Дрво насликани Гумени

DEN 191.00 DEN 239.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
За LG G4 H810 H815 F500 F500 K F500 L Мека TPU Симпатична Цртан филм Лимон Велосипед Гитара Дрво насликани Гумени Капак Силикон Телефон Случаи

Главните својства

Материјал:
За LG G4
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
LG
Големина:
movil balr capinhas capa ajax coque carcasa cute funda etui telefonos
Карактеристики:
За LG LG G4 movil balr capinhas capa ајакс coque
Картичка Слотови:
За LG торба додаток торба За LG G4 H810 H815 F500 оклоп capa
Најчестиот Вид:
За LG случај capa торба F500K F500L Мека TPU Симпатична coque течни
Водоотпорен:
За LG торба школка случај Цртан филм Лимон Велосипед Гитара defender маска
Димензии:
За LG G4 торба capa покрие Дрво насликани Гума Назад defender ќелија
Инсталација:
За LG G4 случај ајакс телефон Покрие Силикон Телефон Случаи capinha dendy
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Симпатична
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на купувачот