.

.

РЕЗБА ВОСОК БЛОКИРАЊЕ ЗЕЛЕНА 1 ФУНТА НАКИТ ВОСОК РАБОТИ ВОСОК МОДЕЛ ДИЗАЈН

РЕЗБА ВОСОК БЛОКИРАЊЕ ЗЕЛЕНА 1 ФУНТА НАКИТ ВОСОК РАБОТИ ВОСОК МОДЕЛ ДИЗАЈН

DEN 496.00 DEN 527.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Производ Служба 1. Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас.Секој напор само за да ви даде подобро чувство, придружени со искрена. Ние'ќе се реши проблемот за вас.Ако објектот тежина повеќе од 2kg,ние ќе ги одберете од DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс(3-8 дена). Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Наплата & Политика, Бидејќи тоа е меѓународен транспорт,трошоците и времето цената е релативно голема, па ние придаваат големо значење на квалитетот на производот. ние ќе ги провери строго, ако Само во случај доби оштетени производ, ве Молиме контактирајте со нас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Повратни информации Ако се чувствувате задоволни, ве молиме да ни даде на 5 ѕвездички, тоа ќе биде најголемиот поттик за нас и за вас да се создаде подобра услуга. Со цел да се интересите на вашата,Бидете сигурни да проверите на пакетот пред да потпишат, и да ни испрати слики.На располагање да се Направи пакување како Клиент 's.Сите машината ќе уживаат гаранција 2.Примерок на понудата е достапна, но товарни и правење на примероци цена плаќаат од страна на корисниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни цени.Jewerly резба восок
Информациите на компанијата, Ние сме професионални производителот на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит одлуки алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање алатка, вага, и дијамант тестери.

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
20inch
Објектот Тежина:
450g
Број На Модел На:
GH611
Објектот Ширина:
8inch
Објектот Висина:
5inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Производ Карактеристики:
мерка
боја:
Зелена
Материјал:
Силикони
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Име:
смит
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.480kg (1.06lb.)
Пакет Големина:
20cm x 8cm x 5cm (7.87in x 3.15in x 1.97in)
.breadcrumb-layout {позиција:
во однос;z-означувач

Избор на купувачот