.

.

AFB0912M 12V 0.20 НА 9CM cm 9025 3-линија молчи шасија напојување вентилаторот за ладење

AFB0912M 12V 0.20 НА 9CM cm 9025 3-линија молчи шасија напојување вентилаторот за ладење

DEN 432.00 DEN 480.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Спецификации : 90 * 90 * 25mm (9025)
Модел : AFB0912 M
Напон : 12 V
Моќност : 0.20 На
Води : 3 Pin
Имајќи тип : масло имајќи
Инсталации метод : + црвено - црна, сина 3 линии
Број на листови : 7 остава
Интерфејс : матична Плоча 3 P

Главните својства

Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
Фановите
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Пластични
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
ПРОЦЕСОРОТ
Бучава:
17dBA
Фан Големина:
80x80x25mm
Пакет:
Yes
Волумен На Воздух:
45CFM
моќност:
1.2 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3pin/4pin
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM

Избор на купувачот