.

.

Рачни Знамиња Со Столбови 2018 Светското Првенство 32 Земји Мали Страна на Националниот Тим Знамиња Со 14*21CM

Рачни Знамиња Со Столбови 2018 Светското Првенство 32 Земји Мали Страна на Националниот Тим Знамиња Со 14*21CM

DEN 222.00 DEN 233.28

Износ
Во форма достапна за нарачката


Рачни Знамиња Со Столбови 2018 Светското Првенство 32 Земји Мала Рака Националните Знамиња Со 14*21 CM
Напомена : Ние ќе ја испрати На Светското Првенство 2018 32 земји' falgs
Русија, Германија, Бразил, Португалија, Аргентина, Белгија, Полска, Франција, Шпанија, Перу, Швајцарија, Англија, Колумбија, Мексико, Уругвај, Хрватска, Данска, Исланд, Костарика, Шведска, Тунис, Египет, Senegal, Иран, Србија, Нигерија, Австралија , Јапонија, Мароко, Панама, Јужна Кореја, Саудиска Арабија
'

Главните својства

Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Јарболот Материјал:
Пластични
Стил:
Летање
Употреба:
Рака
Број На Модел На:
QD2021
Ткаенини:
Polartec
Тип:
Плетени
боја:
multicolor (како picutures)
Големина:
14*21cm
Пакет:
пластична кеса
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
многу (32 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.3kg (0.66lb.)
Пакет Големина:
20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)

Избор на купувачот