.

.

12Pcs Fillable Пошта Торба Бебе Свадба Hessian Burlap Лен Јута Кеси Бонбони Чанти За Партија Декорации

12Pcs Fillable Пошта Торба Бебе Свадба Hessian Burlap Лен Јута Кеси Бонбони Чанти За Партија Декорации

DEN 359.00 DEN 407.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек.4 mm или 1mm = 0. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
*******Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно! ******. целосна наплата, замена или замена е понуден. Јас ќе ви даде добро решение.
R03765
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. Се надеваме дека може да се разбере ова. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. EMS 5-10 работни Дена Политика на Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ве молам дозволете ми да знам.0393 инчен Состојба 100% Сосема Нов
Боја :
КАКО picutre
Количина :
Ќе добиете 12 компјутери на овој објект најмалку цена
Дел Бр.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.
******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************
Производ функција
Материјал :
Неткаени
Големина на :
Големина Приближно : L80 x H80 x W50mm
конверзија : 1 инч = 25.

Главните својства

Повод:
Роденден,Свадба & Ангажман
Големина:
S
Број На Модел На:
R03765
is_customized:
Yes
Шема:
Момче & Девојка
Бренд Име:
LANSSEN
Материјал:
burlap

Избор на купувачот