.

.

360 степени Автомобил огледало Широк Агол Конвексни Слепа Точка огледало додатоци за автомобил-стил, за Toyota rav4 е корола camry prius hilux

360 степени Автомобил огледало Широк Агол Конвексни Слепа Точка огледало додатоци за автомобил-стил, за Toyota

DEN 392.00 DEN 412.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.net/zh-cn и //global. 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ви благодариме! Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. Набавната цена е помалку од $ 7 производите Што ги преземе (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. Логистика побрзо од економијата. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
Стакло
Модел:
ОЕМ
Бренд Име:
Arsmundi
Име На Модел:
2018
Налепница Сместување:
Rearview Огледало
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
6cm
Објектот Ширина:
6cm
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Висина:
2cm
категорија:
3D
is_customized:
Yes

Избор на купувачот