.

.

Фабрика Директни Договор!!! 1200pcs/Многу Подводни Водоотпорен Свадба LED Чај Свеќа Светлина Батерија Управувана LED Светла Floralyte

Фабрика Директни Договор!!! 1200pcs/Многу Подводни Водоотпорен Свадба LED Чај Свеќа Светлина Батерија Управувана

DEN 36960.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Двоен LED Подводните Floralyte
11 Бои LED, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED Свеќа
Ние сме Фабрика Снабдувач !!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други . Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
11 бои за опции. Можете да нарачате ги во мешавина од бои.
Што Се Вклучени ???
1200pcs двоен LED подводните floralyte, Секоја Светлина дојде со 2pcs CR2032 батеријата.
Не вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE,
Карактеристики :
2 парчиња Супер-Светли LED , Повеќе Посветла од 1 ДОВЕДЕ еден
Големина : 3 CM дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 2.5 СМ висок
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 48hours. и заменливи
Водоотпорен Дизајн , Без оглед дали го користите како хартија фенер светлина, или под вазна светлина.. тие се погодни за двете.
Лесен за користење, само треба да пресврт на светлината, тоа ќе активни во една. Мирно на Функцијата.
Доаѓаат со виси кука на дното , кога сакате да го стави на хартија фенери, толку Лесно , Без потреба од други компоненти
Како да се активни на светлата?
Пресврт за да го вклучите светлото.
Слики :
Апликации :
1, Со Стакло Риба Вазна
2, Употреба со цилиндар Вазни
3, за Употреба со Хартија Фенер
Пакет

Главните својства

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Килибар, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал, Портокал
Употреба:
празник
Глава Број:
1-19 глава
Должина:
3cm
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Напон:
6V
Гаранција:
1 година
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Бренд Име:
KITOSUN
Е dimmable:
Yes
Карактеристики:
Подводните Двоен Led Батеријата Светлина
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
KS-SB-002
Е Светилки Вклучени:
Yes
Празник Име:
Денот на благодарноста
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Круг
LED Осветлување Боја:
бела,топло бела,црвена,зелена,сина,теал,килибар,портокалова,розова ,виолетова,RGB
LED Сијалица Количина:
2pc супер светло 5MM ЛЕД , Мраз еден
Извор На Енергија:
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран ,минатата 48hours,заменливи
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
IP Ранг:
IP68
Име на производ:
подводни led floralyte светлина
Производ големина:
3CM дијаметар од 2,5 ЦМ висина
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа

Избор на купувачот