.

.

Новиот USB Полнење Одбор на матичната Плоча FPC За LEAGOO М8 Про 5.7 Инчен HD 1280x720 MT6737 Quad Core Бесплатен Превозот

Новиот USB Полнење Одбор на матичната Плоча FPC За LEAGOO М8 Про 5.7 Инчен HD 1280x720 MT6737 Quad Core Бесплатен

DEN 349.00 DEN 383.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме обидете се да го надградите вашиот телефон ROM фирмверот да најновиот.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота.
[Совети] : Ако ви се исполнат проблем за време на инсталацијата, ве молиме обидете се 3 Чекори :
1.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,
така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.
Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1. Ние ќе се реши тоа добро за вас.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.7 Инчен HD 1280x720 MT6737 Quad Core Бесплатен Превозот + Следење на Број
За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува. (компјутерско работење.Препорачуваме професионална инсталација.
Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!
Препорачуваме професионална инсталација.

Главните својства

дизајн:
Бар
Бренд Име:
ebuydoor
Број На Модел На:
Leagoo М8 Про
Компатибилен Бренд:
Leagoo

Избор на купувачот