.

.

ДОКСА 1.8 Т Мотор Crankcase Вентилација Издувниот Канал Црево 06A103221AF За ФОЛКСВАГЕН Бора Jetta Голф MK4 MK5 A3 S3 TT Octavia Седиште Толедо

ДОКСА 1.8 Т Мотор Crankcase Вентилација Издувниот Канал Црево 06A103221AF За ФОЛКСВАГЕН Бора Jetta Голф MK4 MK5

DEN 314.00 DEN 387.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Crankcase Вентилација Издише на Пропустливи Црева За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф MK4 Бора TT 1.8 Турбо ОЕМ Дел Број : 06 A 103 221 БОЛЕСТ Осветленост Дел Број : 06 A 103 221 AF Пакет листата : Crankcase издувни цевки 1pcs 06 A103221 AF
Поддржува Ali Express Прифатени Методи За Плаќање : Со Кредитна Картичка Alipay И Други Модели На Плаќање.
Сите производи Треба да Се провери И Спакувани Пред да ја Испратите.Проектот Ќе Се Реализира Во Рок Од 1 Работен Ден По Клиентот Плаќа За Цел.И Производот Е Нов И Доаѓа Со Гаранција.
1.Ние нудиме Забрзан Меѓународен Транспорт 3-7days Да Пристигне во Светот. Време На Испорака Варира Во Зависност Од Вашата Локација И Превозот Агент Можете Да Изберете. Нашите Цени Се со Бесплатен Превозот, Ако Сакате Побрзо Брзина, ве Молиме да Обрнете Други Трошоците за Превозот (DHL,Fed Ex,UPS-от). 2.Следење На Број, Ќе Бидат Доставени До Купувачот За Референца По Испраќаат. 3.Нашата Цена Е Цена Со Исклучок На The Tariffs. Но Ние Имаме Одговорност Да соработуваат Со Клиенти за Да се Заврши Царинење.
Ако Имате Некои Прашања За Овој Производ, Или Испорака.Ве Молиме Контактирајте Со Нас Веднаш Штом Е Можно Да Се Комуницира, Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Одговори На Вас, Нашата Цел Е Да Се Направи Сте Задоволни.
Нашиот Работен ден Од понеделник До сабота 9 : 00 часот-6 : 00pm .
Вашиот Пет-Ѕвезда Повратни Информации Е Многу Важна За Нас. Ако Сте Задоволни од Нашите Услуги И Производи, ве Молиме да Ни Даде Пет-ѕвезда како и Повратни информации И Позитивни Коментари.

Главните својства

Објектот Висина:
1.9cm
Зафатнина:
1.8 Т
Објектот Должина:
8.5cm
Објектот Ширина:
1.9cm
Тип На Објект:
Crankshafts & Делови
Специјални Функции:
1.8 Турбо Мотор Crankcase Издувни Цевки Здив Црево
Објектот Дијаметар:
8.5cm
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
докса
Година:
1998-2006
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
40g
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Име На Модел:
06A 103 221AF
Посветеност гаранција:
1 година

Избор на купувачот