.

.

Висок Капацитет 3.6 V 5300mAh Li-ion Замена на Батеријата за iRobot Braava Џет 240 4446040

Висок Капацитет 3.6 V 5300mAh Li-ion Замена на Батеријата за iRobot Braava Џет 240 4446040

DEN 1507.68

Износ
Во форма достапна за нарачката


Најновите Висок Капацитет 5300m Ah Li-ion Замена на Батеријата за i Robot Braava Џет 240 4446040
Опис :
Состојба : Нова
Батерија Тип : Li-ion
Капацитетот на батеријата : 5300 m Ah.
Модел : 4446040
Компатибилен со i Robot Braava Џет 240, 4446040
Предност :
1.Оваа Li-ion батерија со практични цена има Висок Капацитет .
2.Батеријата може да се соблече, и ќе биде целосно наполнета во 2 часа.
3.Лесен за полнење и поврзување
Забелешка : Ако не ја користите батеријата за долго време, ве молиме да ја наполните повторно на секои три месеци да се продолжи животниот век на батеријата.
Пакетот вклучува :
1 * Висок Капацитет на Батеријата За i Robot Braava Џет 240

Главните својства

Големина:
Prismatic
Број На Модел На:
За iRobot Braava Џет 240
Бренд Име:
ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
1
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
5300mah
Замена На Батеријата:
Yes

Избор на купувачот