.

.

Lychee 12pcs Прилагоди е Креда Моливи Ткаенина Маркер Исчезнуваат Маркер Пенкало DIY за Шиење Облека Занает Алатки

Lychee 12pcs Прилагоди е Креда Моливи Ткаенина Маркер Исчезнуваат Маркер Пенкало DIY за Шиење Облека Занает Алатки

DEN 328.00 DEN 345.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Креда Големина : 17cm Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Главните својства

Бренд Име:
Lychee
Тип:
Молив
Материјал:
Креда
Употреба:
По мера е Креда

Избор на купувачот