.

.

2018 нова мода Новородено Дете Бебе Девојка Флорални Облека долг ракав исклучување рамо сомот Врвот Ракети Панталони цвет печатени Облека Сет

2018 нова мода Новородено Дете Бебе Девојка Флорални Облека долг ракав исклучување рамо сомот Врвот Ракети Панталони

DEN 241.92

Износ
Во форма достапна за нарачката


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Памук
Боја : Како на сликата шоу
Стил : Одблесокот & Fashion
Големина : 80 90 100 90 100 110
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x 3pcs Девојка Облека(Кошула+Панталони+Headband)
Преглед :

Главните својства

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Сет
Материјал:
Памук,сомот
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Избор на купувачот