.

.

Невидливи Мини Bluetooth Безжична Слушалка Handsfree Стерео Во Уво За Музика Уво Пупки Со Микрофон На Телефонот

Невидливи Мини Bluetooth Безжична Слушалка Handsfree Стерео Во Уво За Музика Уво Пупки Со Микрофон На Телефонот

DEN 198.00 DEN 264.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

480 GHZ Предавателот Стандард : Класа 2 Работа Опсег : 10 Метри Време на Разговор : Околу 4 Часа Слушање Музика Време : 3 Часа, Време на Полнење : Околу 2 Часа Време во Мирување : За 3-5 Дена Носи Стил : Во Уво Поддржува A2 DP : Музика Игра (Аудио Излез : 35m W) Multi-point врски може да поврзете два уреди во исто време. Обезбеди добри производи со трговија на големо цена. Ве молиме следете нас на aliexpress, ние обично испраќате нови производи во продавницата. Ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. се надевам дека ќе може да ве запознаеме со нашата продавница до вашите пријатели. Бесплатен превозот е секогаш малку бавно, и не може да се следи, па ви препорачуваме да се обрне на registerted воздух пошта која може да се следи, како што се Кина пост воздух mail, Aliexpress стандард превозот, e Packet , Сингапур пост Ако ви треба брза испорака, ве молиме изберете Aliexpress премиум превозот, DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS и сл. Пакет Содржина : 1 x Bluetooth Слушалки 1 x USB Кабелот 1 x Прирачник за Корисникот Забелешка : Оваа точка да дојде без мало кутија, но ние ќе се спакуваат и пред превозот
Драги Пријатели, Добар ден! Добредојдовте на нашата Продавница на aliexpress.
Невидливи Мини Bluetooth Безжична Слушалка Handsfree Стерео Во Уво За Музика Уво Пупки Со Микрофон На Телефонот
Опис : Материјал : Пластични 5 Бои за вашиот избор : Црна, Бела, Розова, Сина, Светло Сива Големина : 28 x 16 x 15mm Објект : Слушалки Стил : Во Уво Слушалки Дизајн : Безжична Bluetooth Слушалки Функција : Невидливи Мини Bluetooth Верзија : V4.

Главните својства

Приклучок Тип:
Безжичната
Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,Заеднички Приклучок За Слушалки
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Линија Должина:
Никој
Бренд Име:
Jninsens
Vocalism Принцип:
Други
Активен Бучава Отказ:
No
Конектори:
3.5 mm
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Чувствителност:
120±5dB
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
Безжичен:
Yes
Број На Модел На:
JX00013
Со Микрофон:
Yes
Отпорот:
Контрола На Копчето:
No
Стил:
Во Уво
Безжична Тип:
Bluetooth
Функција:
За Рутински Канцелариска Работа, Микрофон, Преносни, Bluetooth
Времето на пазарот:
2016 година

Избор на купувачот