.

.

4pcs е радио за Автомобил расклопување пластични алатка за полнење за SsangYong korando kyron rexton 2 rodius actyon спортски додатоци за автомобил-стил

4pcs е радио за Автомобил расклопување пластични алатка за полнење за SsangYong korando kyron rexton 2 rodius

DEN 227.00 DEN 239.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Внимание : 1).
1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.net/zh-cn и //global. Логистика побрзо од економијата. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот има каков било квалитет проблем Причина не можете да го користите.

Главните својства

Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
ПВЦ
Бренд Име:
Arsmundi
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
22cm
Модел:
ОЕМ
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
2017
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
Пластични
Вид На Налепница:
Други
Налепница Сместување:
Целото Тело
Тип На Објект:
Налепници

Избор на купувачот