.

.

i9100 Батеријата за Samsung Галакси S2 i9108 i9050 i9105 i9103 i9188 i9100g Батерија li ion Акумулаторот Батерии на Телефонот

i9100 Батеријата за Samsung Галакси S2 i9108 i9050 i9105 i9103 i9188 i9100g Батерија li ion Акумулаторот Батерии

DEN 267.00 DEN 334.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доколку производот не е во добра состојба, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот.Ве молиме бидете враќање пакет како мали како е можно Повратна информација за Вашето задоволство е нашиот прв приоритет Ако примате налог и тоа е во добра состојба,ние ќе бидеме благодарни ако би ни остави 5-ѕвезда Позитивни Повратни информации за трансакцијата.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по купувачи плати за нарачката. Тоа обично трае околу 7 до 60 дена за доставување на пакетот на дестинација(на оддалечени места,тоа може да потрае малку подолго). Даночни Ние сме посветени на обезбедување на нашите производи на оптимална цена. Инаку, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1-ѕвезда 3-ѕвезда Повратни информации, ние ќе ги задоволство да се обезбеди задоволително решение. За батерии со Големина : големина на батеријата Како оригиналот.Ве молиме да вратите расипан производ преку препорачана Воздухопловната во рок од 5 календарски дена по добивање на цел.
Драг пријател : Добредојдовте во мојата продавница, се надевам дека можете да го изберете вашиот омилен производ, ви благодариме за вашата набавка и поддршка, и нека нашата продавница расте, имаме професионален тим, ние обезбеди најдобра услуга брз и логистика.
Производ екранот
За гаранција На купувачот мора да ги сноси трошоците за превоз за продавачот, продавачот има завршено на одржување, и продавачот носи транспортни трошоци на купувачот.

Главните својства

Бренд Име:
suqy
Samsung Модел:
Други
Компатибилен Бренд:
Samsung
Квалитетот сертификација:
CE,EMC,RoHS
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Број На Модел На:
ИО-F1A2GBU
тип 1:
Замена
тип 2:
Батерија
тип 3:
Внатрешна
Температура на чување:
45C--25C
Компатибилен Модел 1:
за Samsung Галакси S2 i9108 i9050 i9105 i9103
Компатибилен Модел 2:
за Samsung Галакси i9188 i9100g I777 B9062 S II i9100
Етикета Капацитет:
2450mAh
реалниот Капацитет на:
1650mah
Тип На Батерија:
li ion
пакување листа:
1 x батеријата

Избор на купувачот