.

.

(1.5 инчи) 38mm двоен алуминиумски omni тркала w/метал центри 14166

(1.5 инчи) 38mm двоен алуминиумски omni тркала w/метал центри 14166

DEN 633.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис На Производот
На (од 1,5 инчи) 38mm двоен алуминиумски omni воланот е најмалиот omni-насочен тркало во сите наши алуминиум omni тркала. Тоа е уникатен, бидејќи тие се во можност да се тркалаат слободно во две насоки. И оваа 38mm omni воланот има 8 ролки кои е СТП обложена. Неговите ролки се многу издржливи, стабилна и флексибилна за да се обезбеди воланот 360 степени движење лесно. На(од 1,5 инчи) 38mm omni тркало може да капацитет за тоа алуминиумски плочи. Оваа 38mm omni тркала се однесува на мал робот автомобили , робот платформи, мали играчки и така натаму.
Клучни Карактеристики :
Дијаметар : 38mm
Axial ширина : 4mm
Број на плоча : 2
Број на ролери : 8
Тело материјал : Алуминиум
Ролери материјал : СТП
Нето тежина : 28g
Капацитет : 2 кг

Главните својства

Избор на купувачот