.

.

BLLRC 1Set Нови 4Pcs 600mAh 25C 3.7 V Надгради Батеријата + 4 во 1 Полнач За Syma Х5 X5A X5C X5C X5SC X5SW Quadcopter Бесплатен Превозот

BLLRC 1Set Нови 4Pcs 600mAh 25C 3.7 V Надгради Батеријата + 4 во 1 Полнач За Syma Х5 X5A X5C X5C X5SC X5SW Quadcopter

DEN 766.00 DEN 806.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : Brand name : BLLRC Точка име : 3.7 V 600m Ah 25 C Батерија време на Полнење : за 60mins / еез Погоден со Syma X5 C Х5 X5 SC X5 SW X5 S РК Quadcopter Батеријата димензија : 42* 25 * 8мм / еез Батеријата тежина : 15g / еез Општи кутија пакет Претпазливост за батеријата : Не't over-бесплатно, или над-испуштање на батерии. Не't стави крај на висока температура состојба. Не't фрли во оган. Не't фрли во вода. Пакет листа : 1 * 4-Port Конектор 1 * Полнење преку USB Кабел 4 * 3.7 V 600m Ah 25 C Lipo Батеријата

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Бренд Име:
BLLRC
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Број На Модел На:
Syma Х5 X5A X5C X5C X5SC X5SW
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата
Технички параметри:
KV1100

Избор на купувачот