.

.

Божиќ Подарок Метал Занаети Пен Носителот Дома Декорација Молив Случај Украси Железо Музика Човек Занаетите Давање Статии

Божиќ Подарок Метал Занаети Пен Носителот Дома Декорација Молив Случај Украси Железо Музика Човек Занаетите Давање

DEN 363.00 DEN 576.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Убав украс за вашата соба,бар,канцеларија,кафуле и др.100% Сосема нов и висок квалитет!
2.5x7x14 CM
Боја : Како На Сликата
Материјал : Метал
Количина : 1pc
Пакување : 1pc/пакет
Пакетот вклучува :
1 x Метал Занает
Функција :
1. Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење
Ве молиме во вид преовладува. Поради светлината разлика, боја може да биде малку поинаков
2.
Напомена :
1.Метал Музиката на Бендот, Занаети со Пен Носителот Креативни Дома Декорација Украси Железо Музика Човек Занаетите Давање Статии
reative lotus долга опашка неколку мачка дрвен мебел статии дома декорација резба 2 парчиња/set дрво симпатична мачка подарок сликарство занаети 2016 година Креативни нордиските мачка дрвен мебел статии дома декорација резба 2 парчиња/поставете дрво мачка подарок сликарство занаети od Кормило 1 PC Медитеранот Американски Стил на Ѕидот Виси Дома Бар Наутички Декорација рачно изработени Занаетчиски Давање Статии Југоисточна Азија Дрво Патка Кукла 2 ПАРЧИЊА Божиќ Подароци Бар Занаетите Давање Статии Дома Декор Подароци Занаети Морнарица Кукла Model Mediterranean Стил Свинче Банка Едрење Пари Кутија Градите Кутија Божиќ Подароци Бар Домаќинство Занаетите Давање Статии Монета Банка Cofre Медитерански Стил Брод Пловење со Брод Божиќ Подароци Бар Занаетите Давање Статии Дома Декор Подароци Занаети Пловидба со Брод Мо 2016 Година Креативни нордиските најавува црвениот коњ Шведска давање статии дома декорација резба 2 парчиња/set црвениот коњ подарок craf Големина : 12.

Главните својства

боја:
испрати случаен избор
Бренд Име:
Strongwell
Тема:
Патриотизам
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Материјал:
Метал
Големина:
12.5x7x14CM
materal:
Метал
боја:
Црна
Стил:
Модерниот Стил
Објектот:
метал занает
Тип:
Железо Музика Човек
Име:
пен носителот
Функција:
биро играчка
Производот:
Дома Декор Подароци, Ракотворби
Функција:
Занаетите Давање Статии

Избор на купувачот