.

.

20pcs/многу 18x25mm Waterdrop Форма Транспарентен чисто Стакло Cabochon Наоди За Правење DIY Мода Накит

20pcs/многу 18x25mm Waterdrop Форма Транспарентен чисто Стакло Cabochon Наоди За Правење DIY Мода Накит

DEN 98.88

Износ
Во форма достапна за нарачката


Имаме многу други големини и форми cabochons за вашиот избор .
кликнете на следната форма да видите повеќе големини
· Име : 18x25mm Waterdrop Форма Транспарентен чисто Стакло Cabochon Наоди За Правење DIY Мода Накит
· Материјал : Стакло
· Големина : 18x25mm
· Стандард : Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина барање
· Се користи за : Изработка на модни Накит
· Пакување : Opp вреќа
· Подарок кутија и торба : Ова производи не доаѓаат со подарок кутија да нарачате подарок кутија и кеса во нашата продавница

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
рачно изработени cabochon
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Ширина:
1.8cm
Број На Модел На:
cab013-18x25
Бренд Име:
Chanfar
Материјал:
Стакло
ОДГОВАРА ЗА:
Рамки Поставување
Обликот:
waterdrop

Избор на купувачот