.

.

Акустична Гитара Вратот за Гитара Делови Замена Luthier Поправка Diy Недовршени Acacia Главата Дрво Пакување од 2

Акустична Гитара Вратот за Гитара Делови Замена Luthier Поправка Diy Недовршени Acacia Главата Дрво Пакување

DEN 1848.00 DEN 2639.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница.Само сакате да добиете вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас , што е многу важно за нас.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе имаат задоволни oversea trasaction. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. Ви благодариме
.ви благодариме. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн. Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни. превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Тоа е нашиот живот, за да преживее. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас 100% нови
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
Направени од Okoume
Материјал на Главата Дрво е Дрво Acacia
Погодни за : 41 Инчен Мартин Акустични Гитари
Нут должина : 44mm
Телото должина околу 380mm (не се вклучени главата)
Вкупната Должина околу 540mm
Опашката висина : 103mm за
На Fretboard и Орев, не Се Вклучени,Вратот е Недовршена.

Главните својства

Број На Модел На:
MI1535H2
Бренд Име:
Kmise
Тип:
Акустична Гитара Вратот

Избор на купувачот