.

.

YAOPEI НОВА Електрична Енергија Прозорец Lifter Господар Контрола Switch за периодот 2007-2012 LEXUS ES350 84040-33070

YAOPEI НОВА Електрична Енергија Прозорец Lifter Господар Контрола Switch за периодот 2007-2012 LEXUS ES350 84040-33070

DEN 1756.00 DEN 1972.80

Износ
Во форма достапна за нарачката


НОВА Електрична Енергија Прозорец Lifter Господар Контрола Switch за периодот 2007-2012 LEXUS ES350 84040-33070
Fitment: 2012 За Lexus ES350 База Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2011 За Lexus ES350 База Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2010 Година За Lexus ES350 База Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2009 година, За Lexus ES350 База Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Година За Lexus ES350 База Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Година За Lexus ES350 База Седан 4-Вратата од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated
Производот Се Покаже
Добредојдовте во мојата продавница

Главните својства

4Runner-Година:
1993,1992,1991,1990
Објектот Висина:
5inch
Специјални Функции:
моќ прозорецот се префрлите
Материјал Тип:
моќ прозорецот се префрлите
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Име На Модел:
84040-33070 8404033070
Бренд Име:
YAOPEI
Година:
-
Објектот Ширина:
6inch
Објектот Должина:
7inch
Тојота Модел:
4Runner
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Дијаметар:
3inch
боја:
како Слика
Автомобил Производител:
За Hyundai Kia Auto Автомобили
OE БРОЈ:
84040-33070 8404033070
време на испорака:
Во рамките на 24hours по плаќање
Состојба:
100% нови
Тип На Објект:
Прекинувачи
Производителот Дел Број:
84040-33070
Другиот Дел Број:
515040,641-50410L, 641-50410
Осветленост Дел Број:
515040,641-50410L, 641-50410
Гаранција:
Yes

Избор на купувачот