.

.

топла продаде OBD2 Адаптер за Полнач со супериорен издржливост Десен Агол 16Pin машки да се женски продолжување кабел

топла продаде OBD2 Адаптер за Полнач со супериорен издржливост Десен Агол 16Pin машки да се женски продолжување

DEN 456.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


OBD2 Десен Агол 16 Pin машки да се женски продолжување кабел Адаптер за Полнач со супериорен флексибилност
escription
OBDII 16 Pin Продолжување на Кабелот, Десен Агол, 16 Pin Адаптер за Полнач
· OBD2 16 Pin машки да се женски продолжување кабел.
· Високо-квалитетни материјали даваат кабел супериорен флексибилност и издржливост.
· Повеќе кабли може да се daisy-врзани заедно за да се постигне подолг должина.
· Компатибилен дијагностички алатки со 16 pin socket
· Тежина : околу 145g
Пакување се вклучени :
· 1x 16 Pin Продолжување Кабел

Главните својства

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
145g
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Автомобил Производител:
Електронски:
No

Избор на купувачот