.

.

Жешка!! година POSITIVO ЕДЕН S420 Случај, 6 Бои висококвалитетна Кожа Ексклузивни Покритие За ЕДЕН S420 POSITIVO Случај следење на број

Жешка!! година POSITIVO ЕДЕН S420 Случај, 6 Бои висококвалитетна Кожа Ексклузивни Покритие За ЕДЕН S420

DEN 382.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова е посветен телефон holster, следниве се некои модели на задните
видите, Сакаат да знаат повеќе за дупки
Ве молиме контактирајте со нас
Користат За
POSITIVO ЕДЕН S420
Материјал
Висококвалитетна Кожа,Микрофибер
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
Боја
Црвено Розова Боја Црна, Сина, Црвена Роза Браун
Допир
Тешко Средината Мека
Почитувани
топло информации :
1.Доколку купите повеќе од 10 компјутери,имаме големо врска со попуст, ве молиме посетете ја нашата продавница да се најде
2. Некои модели на телефони може да не најде внатрешна пластични носителот телефон во Кинески
на пазарот,
ние сме користење на еден посветен телефон налепници,Многу лесен за употреба,
нема да му наштети на вашиот мобилен телефон,ве молиме да се увери. Ви благодариме!!!
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задоволство
Повеќе информации за Производот во нашата продавница,ве молиме одете :
.Можете да ги пратите
секој детали кога превозот,Aliexpress ќе се осигура Безбедноста на вашата стока.Ние сме бесплатен превозот со следење на број . Според официјалниот сајт на телефонот големина на податоците доставени од
100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
2.Повеќе за телефонот
налепници,ве молиме
3.
Добредојдовте во продавница
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич :
Топло Совети :
1.

Главните својства

Материјал:
pu
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
ACROLRS
Тип:
Случај
Компатибилен Бренд:
Positivo
боја:
црна, сина, кафена и црвена Роза розова боја црвена
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Случај За POSITIVO ЕДЕН S420

Избор на купувачот