.

.

евтини долг формално корсет пурпурна јоргованот домот деверуша фустани фустани еден рамо нови пратилки фустан под $50 H2694

евтини долг формално корсет пурпурна јоргованот домот деверуша фустани фустани еден рамо нови пратилки фустан

DEN 1358.00 DEN 1358.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Рок на плаќање
1. Ние ви препорачуваме плаќаат со
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно ,ние само ќе брод да се потврди платежна адреса.
На Пример : Големина на единица : cm или инчи. Сите цената е во право, на нашата веб страница ,вашата цел може да се директно и ве молиме забелешка спецификација (особено боја)кои ви се потребни,или ние ќе ви ја испратиме стоката како што е нашиот опис.ве молиме обрнете внимание на вашата порака, ако имаме било какви прашања во врска со големината ,ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа. А Т или други увозни Даноци,но ние не може да гарантира без данок. Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација.
Ние силно совети што да се измери себе си ,а потоа ни даде вашата големина пред да се направи нарачка .Наддавање е за еден фустан само!
3. Ние обично знак на стоки за Low Cost на комерцијална фактура и ние се обидува да ви помогне да минимум или да се избегне GST или V.
Ако нема порака ,ќе испрати порака, и чекај го одговорот 7 дена, потоа да се организира .
Нашиот стандарден фустан должина е за 168cm (5'6") висина со пета чевли девојка. Ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 12 часа.
Како да се изберете големина?
1) нашите фустани материјал без гума за џвакање ,особено половината големина не може да биде поголем . Ако ви треба парче стока за примерок или вашиот побарувачката е голема, ве молиме,контактирајте со нас . Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно.
Ве молиме според вашиот половината за да изберете големина ,ако биста на големината не ви одговара ,можете да оставите порака на вашиот вистински биста големина во или под цел за нас да се прилагоди пред да се испрати . Сите Кина Пост-Mail или Epacket ,ние не може да гарантира облекуваат да пристигне вашата рака во еден месец, особено Бразил и русија .
оваа услуга е бесплатна полнење
2) АКО ИМАТЕ ВАШИОТ ВИСТИНСКА ГОЛЕМИНА ,ВЕ МОЛИМЕ ИСПРАТЕТЕ ЈА НА НАС ЗА НАС ДА СЕ ПРОВЕРИ ПРЕД ДА СЕ НАПРАВИ НАРАЧКАТА
Ако стандардна големина е во ред ,ве молиме оставете порака за да ( НИ* ок ) за да ја нас да организираме наскоро .

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Бренд Име:
заводот за социјални дејности среќен ден
Силуета:
А-Линија
Деколте:
Scalloped
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Вграден Градник:
Yes
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
H2694
Возрасна Група:
Возрасни
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Beading
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No

Избор на купувачот