.

.

Симпатична Ангел Девојка Дијамант Везови 5d Дијамант DIY Сликарство Крстот Бод 33*24cm -Y102

Симпатична Ангел Девојка Дијамант Везови 5d Дијамант DIY Сликарство Крстот Бод 33*24cm -Y102

DEN 111.00 DEN 146.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо.99" во должина;24cm/9. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти.) Количина : 1 Set
DIY Дијамант сликарство производството чекори : 1. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање.
Овој DIY дијамант сликарство е полу-finshed производ без рамка, треба да заврши со себе. Уникатна убавина и моден дизајн Совршен за да ги красат вашата дневна соба или во спалната соба за да одговара на различни декорација стил Материјал : Платно+Круг Дијаманти+Лепилото Боја : Како што е прикажано како слики Стил : 5 D Дијамант Сликарство Шема : Ангел Големина : 33cm/12. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка). И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Се надевам дека ќе може да undersatand , ви благодариме!
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Renderings за повикување само, големината да преовладуваат во вид Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ. Дијаманти да остане леплива заболување на стегање. И Rendrings за референца onle, големината да преовладуваат во вид.

Главните својства

Бренд Име:
OOTDTY
Употреба:
Слики
Стил:
Класичен
Дијамант форма:
Круг
Форма:
Еден
Pasting Област:
Делумно
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Материјал:
Платно+Круг Дијаманти+Лепак
Шаблон Тип:
Ангел
Надворешното Пакување:
Торба
Големина:
SKU:

Избор на купувачот