.

.

Мини Вежба Јаглерод Четки Dremel Ротари Алатка Резервни Делови за Електрични Мотори Големина 5x11x16mm

Мини Вежба Јаглерод Четки Dremel Ротари Алатка Резервни Делови за Електрични Мотори Големина 5x11x16mm

DEN 205.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина на маса , само кликнете на неа, ако треба подолу големина 1. Пластична кеса пакување тип, еден пар во пластична кеса : 2. Оригиналниот обврзувачки парична казна тетрапак пакување тип, еден пар во мала картонска : Прифати изменуваат, само да не контактирате!! Цената може да се намали ако големо количество!!
Мини Вежба Јаглерод Четки Dremel Ротари Алатка Резервни Делови за Електрични Мотори Големина 5x11x16mm
Големина : 5 x11x16mm
Ве молиме да се осигурате ова е големината ви се потребни.
Mterials : јаглерод&Метал
Боја : Црно-Златен Тон
Носи четки, често се причина за лошо работи моторот.
Јаглерод моторни четки се еден од најчесто се заменува моќ алатка компоненти.
Јаглерод четки со жица води и четка извори во прилог.
Нови Четки може да се врати мотор е електричното кочење.
Пакетот вклучува :
10 пар јаглерод четки, 20 парчиња.
Добар Фидбек
Нашата Работилница и производи

Главните својства

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes

Избор на купувачот