.

.

Бесплатни shiping!!!!!!! Бронза на Ѕвонење овална Cabochon Рамка за Поставување на Брошеви одговара 13x18mm

Бесплатни shiping!!!!!!! Бронза на Ѕвонење овална Cabochon Рамка за Поставување на Брошеви одговара 13x18mm

DEN 2016.00 DEN 2240.64

Износ
Во форма достапна за нарачката


Материјал :
Бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Бесплатно)
Големина на :
Прибл : во рамките 13x18mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Бронза на ѕвонење

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Место на Потекло:
CN;BEI
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Големина:
13x18mm

Избор на купувачот