.

.

Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За LG и Google Nexus 5 4.95 Инчен Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина за Чистење

Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За LG и Google Nexus 5 4.95 Инчен Заштитна Филмот Стража Со

DEN 42.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена однос на сите прашања. Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство.95"
Пакет Се Вклучени :
1 x Екран Заштитник (Екран заштитник како вашиот избор)
1 x Влакна Текстил Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод во исто време. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни.
Answer : ___________________________ Note :
Ако предметите се уништуваат од страна на mail превозникот, ние може да ви понуди замена или дел наплата според објектот е состојбата. На увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот. Ако не сте задоволни со предмети, поради некоја причина, можете да контактирате со нас за размена или да се вратат и вие само треба да се плати за враќање превозот . Не отворајте спор случајно.
Повратни информации :
Елени клиент, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. *Заштита од гребнатини, нечистотија. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.

Главните својства

боја:
Јасно, Мат
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Телефон Бренд:
Google
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
HANPINYOU
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Модел:
За LG и Google Nexus 5 4.95
Карактеристики:
Анти-Нула, Ултра Тенки, Перат
Тип:
Пред Заштита Shield Покрива Кожата
Материјал:
домашно милениче
Екран Заштитник Тип:
Јасно, Мат
Transparence:
Во 99%
Дебелина:
0.1 mm
Количина:
1 Компјутер
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка

Избор на купувачот