.

.

Emacro FORCECON DFS541305MH0T, F7B1 DC 5V 0.5 A 55x55x12mm Сервер за Ладење Круг фан

Emacro FORCECON DFS541305MH0T, F7B1 DC 5V 0.5 A 55x55x12mm Сервер за Ладење Круг фан

DEN 638.00 DEN 693.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас.
Број на модел : DFS541305 MH0 T, F7 B1
Напон / Ampere / Доведе / Големина
DC 5 V 0.5 4-жица 4-пински конектор 40mm 55x55x12mm
Објектот Состојба : Користено
Гаранција : Два Месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) .Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Ви благодариме. Сите производи гаранција 2 месеци. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА.ако ви треба било каков производ,може да обезбеди слика или medel за нас. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена) Испорака! купувачот треба да се напишани на полно име.

Главните својства

Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
4PIN
Бренд Име:
Emacro
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
DFS541305MH0T, F7B1
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум

Избор на купувачот