.

.

Националното Знаме Метал Lapel Pin Знаме Pin чад

Националното Знаме Метал Lapel Pin Знаме Pin чад

DEN 95.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Тоа е вашата должност да го исчистите на царината во вашата земја.Ако сакате повеќе,ве Молиме кликнете на следната слика за да добиете повеќе. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се rerurned, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ви благодариме за вашето разбирање.Lapel иглички материјал : Метал Lapel иглички големина : 1.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Ве молиме да се чувствуваат се да ме контактирате за повеќе детали.6 см Lapel иглички Грб : Sandblasted Lapel иглички Прилог : Пеперутка затворач На lapel игли може да се изменуваат,но им е потребна дополнителна такса.
Производи Фотографии :
Повеќе од 200 земјата националното знаме lapel иглички се достапни.Ако ви треба Изразат испорака начин,ве Молиме контактирајте ме за детали пред да се направи нарачката.Купувачот ќе биде одговорен за shiping такси за да се вратите на предмети.Ви благодариме.Ако тарифниот се случува,Тоа е вашата должност е да се плати за нив.
Превозот :
DHL,UPS-от,ТНТ,Fedex,EMS,E-ЕМС Изразат за превозот опции. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Главните својства

Бренд Име:
XZBN
Тема:
Патриотизам
Материјал:
Метал
Стил:
Модерна

Избор на купувачот