.

.

Z94-F тркала механички метар контра 5 дигитални сметачи за кабел пластична фолија кожа должина мерење.

Z94-F тркала механички метар контра 5 дигитални сметачи за кабел пластична фолија кожа должина мерење.

DEN 1200.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Z94 F тип на копчето за контра е д esigned според потреби на корисниците, за да се измери должината на шалтер и да почне logger механички пренос мрежа, генерално се користи за евидентирање на текстил, печатење, пластична фолија, синтетички кожа и други тешки волумен должина.
Мерен опсег : 1-99999 Вози сооднос : 1/3 највисок грофот : 200 Пати / минута Оперативни температура : -20~+60°
Ве молиме оставете порака на модел или спецификациите сакате кога ќе купите нашата енкодер ,сензор или други производи .
Или можете да испратите барање за нас пред место цел . Инаку ќе го испратите модел имаме во акции автоматски .

Главните својства

Бренд Име:
CALTSensoR
Тип:
5-цифрен Шалтери
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Z94F

Избор на купувачот