.

.

KDE2404PKV1 4020 4CM 24V 1.2 W напојување фан

KDE2404PKV1 4020 4CM 24V 1.2 W напојување фан

DEN 432.00 DEN 480.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Големина 40x40x20mm
Имајќи Магнетни levitation
Номинална напон : 24 V
Оперативен Напон 13 V-24 V
Тековната 1.2 W
Ротирачка брзина 7200 Вртежи во минута
Воздушниот волумен 8.8 CFM
Бучава беа 25,5 велика британија
Одржлив операција време 100,000 часа

Главните својства

Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
Фановите
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Пластични
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
ПРОЦЕСОРОТ
Бучава:
17dBA
Фан Големина:
80x80x25mm
Пакет:
Yes
Волумен На Воздух:
45CFM
моќност:
1.2 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3pin/4pin
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM

Избор на купувачот