.

.

BELAWANG Нова Мода 925 Sterling Silver Црвена Роза Цвет Синџир Линк Хривнија за Жени Дама Ден на Мајката Специјални Накит за Подарок

BELAWANG Нова Мода 925 Sterling Silver Црвена Роза Цвет Синџир Линк Хривнија за Жени Дама Ден на Мајката Специјални

DEN 558.00 DEN 764.64

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис на производот ID : 6997
Име : BELWANG 925 Фунта Сребро Синџир Нараквици За Жените Мода Накит Материјал : 925 Sterling Silver & Пластични Тежина : Околу 3,5 g Големина : 16+3cm (Прилагодливи) Носи повод : Годишнина/ Ангажирање/ Свадбена/ Партија/ Подарок/ Празник Пол : жените, девојка, сопруга, најдобар пријател, себе си, ќерка, мајка Испорака : Бесплатна испорака& Drop превозот Пакет : Секој на OPP вреќа
Совети : Нашите производи се спакувани со opp кеси,ако ви треба кутија,можете да кликнете на следните пакет да го купите или можете да не контактирате во порака .

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YS1283
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
BELAWANG
Поставување Тип:
Тензија Поставување
is_customized:
Yes
Функција:
Добро Расположение
Обликотшема:
Трендафил
Материјал:
Пластични
Материјал:
100% 925 Sterling silver & Глеѓ
Стил:
Луксуз, Модата, Домот, Дарежлива, Прекрасна
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок/Празник
Пол:
жените, girlsfriend, сопруга, најдобар пријател, сами, децата
испорака:
бесплатен превозот&drop превозот
хривнија прилагодливи:
Жените Хривнија
хривнија 925 sterling silver:
Европската Хривнија & Закачам
шарм хривнија за жени:
Моден Накит Одлуки
девојки шарм хривнија:
кристал нараквици за жени
925 сребрен хривнија:
фунта сребро синџир нараквици

Избор на купувачот