.

.

BOOMBLOCK 10pcs/set За Peugeot 307 206 Џип Форд Фокус 2 3 ФОЛКСВАГЕН Поло, Голф 4 5 7 Touran T5 Автомобил Стил Гуми Воланот Не се лизга Синџири

BOOMBLOCK 10pcs/set За Peugeot 307 206 Џип Форд Фокус 2 3 ФОЛКСВАГЕН Поло, Голф 4 5 7 Touran T5 Автомобил Стил

DEN 2832.00 DEN 3540.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


10 X Тркало на Автомобилот Пневматик Анти-пропадна TPU Синџири 37 x 4.7 cm За BMW E46 E39 E90 E60 E36 F30 F10 Е34 Х5 E53 E30 F20 E92 E87 M3 M4 M5 Х5 X6
Опис На Производот :
Опис : 1.Автомобил Снег Гуми Синџири За Снег, Кал Или Песок 2.Овие Пневматик Синџири може да бидат лесно се монтира на повеќето стандардни големини на легури или челични тркала за автомобили, комбиња & motorhomes. 3.Пневматик синџири обезбедуваат одлични зафат на снег кал или песок и нема да го оштети тркала или пневматици патот површини. 4.Боја : Жолта 5.Големина : M/L Големина, погоден за 185-295mm ширина гуми. (Ве молиме проверете ја големината пред купување.) Карактеристики : 1.Главен Материјал : Високо-технолошки Мешани со Материјали (TPU) 2.Носи ниски температури и endures триење 3.Допира земјата се покриени со висока цврстина легура на ноктите, пропадна-отпорни 4.360° omni-насочен 5.Не ја оштетува земјата 6.Без тресење кога возилото се извршува 7.Обезбеди удобно возење со помалку вибрации и бучава. 8.Максимална влечење со минимални кочница далечина и лизгање. 9.Малиот плоштад линкови и краткото времетраење на секој крст синџир се минимизира абење и кршење. 10.Лесно се управува синџир tensioning систем. 11.Се монтира во минути, без џек, или се движи автомобилот. Пакет се вклучени : 1 Set Автомобил Снег Гуми Анти-пропадна Синџири (10pcs=1 Сет) Производ Фотографии :

Главните својства

Бренд Име:
BOOMBLOCK
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Други
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Име На Модел:
A-FHL-001
Објектот Должина:
37cm
Објектот Ширина:
4.7cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
TPU Гума

Избор на купувачот