.

.

НОВ Лаптоп, AC DC Моќност Џек Приклучок за Кабелот за Искористување Жица за Sony Vaio VGN-ПРЕПРАТЕНА M763 015-0101-1455_A

НОВ Лаптоп, AC DC Моќност Џек Приклучок за Кабелот за Искористување Жица за Sony Vaio VGN-ПРЕПРАТЕНА M763 015-0101-1455_A

DEN 288.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

НОВ Лаптоп, AC DC Моќност Џек Приклучок за Кабелот за Искористување Жица за Sony Vaio VGN-ПРЕПРАТЕНА M763 015-0101-1455_A Бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.
Информација за производот :
Бренд Нови
Компатибилен со : За Sony Vaio VGN-ПРЕПРАТЕНА M763 015-0101-1455_A Серија Лаптоп.
100 % Сосема Нов Замена Дел
6 Месеци Гаранција За Квалитет
Пакетот Вклучува : 1 x DC ВО КАБЕЛ Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

Главните својства

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
За Sony Vaio VGN-ПРЕПРАТЕНА M763 015-0101-1455_A
Бренд Име:
WEIDEFUSIYUAN

Избор на купувачот