.

.

BN криво Plier 7 Electricians jewellers Занает & Хоби Алатка

BN криво Plier 7 Electricians jewellers Занает & Хоби Алатка

DEN 273.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни цени. Со цел да се интересите на вашата,Бидете сигурни да проверите на пакетот пред да потпишат, и да ни испрати слики.Примерок на понудата е достапна, но товарни и правење на примероци цена плаќаат од страна на корисниците.На располагање да се Направи Лого како Клиент 's.Сите машината ќе уживаат гаранција 2. Производ Служба 1.Ако објектот тежина повеќе од 2kg,ние ќе ги одберете од DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс(3-8 дена).BN криво Plier 7" Electricians jewellers Занает & Хоби Алатка
Информациите на компанијата, Ние сме професионални производителот на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит одлуки алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање алатка, вага, и дијамант тестери. Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6. Ние'ќе се реши проблемот за вас. ние ќе спроведе ревизија во согласност со специфичните околности на производи за да им помогне да се реши овој проблем, ќе имате можност да уживате во повеќе попусти. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Плаќање Ние прифаќаме Т/T,Western Union,,Alipal Превозот Политика 1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
20inch
Објектот Тежина:
350g
Број На Модел На:
gh241
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Висина:
3inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Производ Карактеристики:
гаранција 1 година
боја:
Црна
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Име:
смит
is_customized:
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.350kg (0.77lb.)
Пакет Големина:
18cm x 5cm x 5cm (7.09in x 1.97in x 1.97in)

Избор на купувачот