.

.

22448AR215 Висок квалитет 22448-AR215 Палење Серпентина За Infiniti FX45 M45 Q45 VK45DE Nissan Almera V10 N16 22448 AR215

22448AR215 Висок квалитет 22448-AR215 Палење Серпентина За Infiniti FX45 M45 Q45 VK45DE Nissan Almera V10 N16

DEN 1055.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


22448 AR215 Висок квалитет 22448-AR215 Палење Серпентина За Infiniti FX45 M45 Q45 VK45 DE Nissan Almera V10 N16 22448 AR215
Она Опис на Производот на нашата 22448-AR215 Палење Серпентина ? OE Бр 22448-AR215 Големина Стандардниот Модел Бр 22448-AR215 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Nissan Место на Потекло Гуангжу Тип Палење калем Тежина 0.

Главните својства

Производителот Дел Број:
22448-AR215
Тип:
Отворете Магнетно
Палење Тип:
Посебна Палење
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
ccqap
Осветленост Дел Број:
22448-AR215
Материјал:
Стандард
Тип:
палење серпентина
ОЕМ:
22448-AR215
Автомобил Производител:
за nissan
Големина на:
Стандард
Гаранција:
1 години
Број На Модел На:
22448-AR215
Точка име:
палење серпентина
Производ Состојба:
Висок квалитет
Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
22448-AR215

Избор на купувачот