.

.

Мотоцикл Огледало Црна Мото Rearview Страна Огледало За Јамаха YZF600 YZF R1 R6 Р3 R125 R25 R15 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009

Мотоцикл Огледало Црна Мото Rearview Страна Огледало За Јамаха YZF600 YZF R1 R6 Р3 R125 R25 R15 2003 2004 2005

DEN 890.00 DEN 1127.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Функција :
Резервни 100% Нови
Високо квалитетна ABS пластика и многу издржливи
Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира
Боја : Црна
Fitment :
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање
За Хонда CBR900 CBR919 CBR929 CBR954 1998-2003
За HYOSUNG GT125 R / GT250 R / GT650 R / GT650 S
За Хонда CBR600 RR 03-11 CBR1000 RR 04-07
За Хонда CBR600/CBR900/CBR1000 VTR1000
За Хонда CBR400 23/29 VFR400 30/35
За Хонда NSR250 P3/P4 CBR250 17/19/22
Fitment :
За Kawasaki Ninja250 R 250(EX250 K8 F)
За Kawasaki Ninja 300、Нинџа 250、Нинџа H2 R、Ninja ZX-6 R、Ninja ZX-14 R
за kawasaki Versys、Z800、Ninja ZX-10 R、Нинџа 250 SL、Нинџа 650 R、Ninja ZX-14、H2 R、Ninja500 R
за kawasaki Ninja 1000、Нинџа 650、Ninja ZX-14 R、ZZR600、Ninja ZX-12 R、Ninja ZX-6 RR、Ninja 250 R
Fitment :
за KTM 1190 RC8 R、RC8、РК 390
Fitment : За yamaha YZF-R1、YZF-R6、FZ6 R、YZF-R25、YZF-R15、YZF-R125 WGP、YZF-R1 S、 YZR-R1、YZF600 R、YZF-R6 S、YZF-Р3、YZF-R1 S ЛЕ、YZF-R1 M、YZF-R1 ЛЕ
Fitment :
за ducati 848 1098 1199 899 1299 800 999 749 1000 959
Fitment :
за suzuki GSXR600、GSXR750、GSXR1000、GSX 250 R、SV650 A、GSX-S1000、GSX1250 FA、SV650 SF、GSX650 F、Hayabusa、Катана 600、Катана 750、DL250、C50 SE、C50 T、M109 R、S40、GZ250、C109 R、C109 RT、C50、C90、M109 R2、M50、M50 ЛЕ、M90、s50 на унодц、S83、C50 C、M95
Fitment :
за хонда CBR600 RR、CBR1000 RR、CBR 250 RR、VFR1200 F、CBR300 R、CBR250 R、CBR1000 RR СП、CBR650 F、Пресретнувачи Делукс、CBR250 R ABS、Пресретнувачи 800、CBR600 F4i、CBR1000 RR Репсол Издание、CBR500 R、CBF190 R
Fitment :
За APRILIA GPR125、РС 125、RSV4 Фабрика、RSV4 R、RSV4 RF、RSV4 RR 、RSV4 Фабрика APRC SE、RSV4 APRC ABS、RSV4 Фабрика APRC ABS 、RSV4 Р APRC、RSV1000 R Фабрика、RSV1000 R、 РСВ Mille Р Фабрика、РСВ Mille Р
Пакетот Вклучува :
еден пар (лево и право) ретровизор

Главните својства

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Бренд Име:
YUANQIAN
Објектот Висина:
9.4cm
Објектот Тежина:
352g
Објектот Должина:
28.6cm
Објектот Ширина:
9.4cm
Име На Модел:
МАКС-РМ-018
Бои:
Црна
Fitment:
за спортски мотор
Употреба:
мотоцикл огледало
Име На Модел:
МАКС-РМ-018

Избор на купувачот