.

.

Sallyhair Средниот Дел 12inch Јапонски Висока Температура Влакна Синтетички Краток Ombre Црно Вино Црвена Боја Боб Перика За Жени

Sallyhair Средниот Дел 12inch Јапонски Висока Температура Влакна Синтетички Краток Ombre Црно Вино Црвена Боја

DEN 640.00 DEN 914.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Производи Детали
Губење На Објектот
Синтетички перики
Материјал
Врвен квалитет на Висока температура Синтетички
Боја
1 B/27 F,1 B/30,1 Б/Зелена, 1 B/Грешка, 1 B/613, 1 B/Сребро, 1 B/Темно сива боја, 1 B/Л. Греј.
Тежина
160gram/pc
Трговија на големо
Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да трговија на големо, а ние ќе ви даде најдобра цена.
Должина
12inch
Функција
Отпорни на топлина, inflaming ефекти, може да се restyled
Политика На Враќање
7 дена се врати guarrantee

Главните својства

Протегала должина:
12inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Перики Должина:
Краток
Текстура:
Директно
капа големина:
Просечната Големина
Бренд Име:
sallyhair
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна

Избор на купувачот