.

.

Резервни бесплатен превозот Мотоцикл додатоци на chrome Палка Течност во Резервоарот Капа за Kawasaki Вулкан 500 750 800 900 1500 нови

Резервни бесплатен превозот Мотоцикл додатоци на chrome Палка Течност во Резервоарот Капа за Kawasaki Вулкан

DEN 587.00 DEN 624.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Chromed Палка Резервоарот Капа Лесна инсталација! Завртка директно на вашиот постоечки резервоарот капа Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум Состојба : 100% Сосема Нова Боја : исто како што сликите покажуваат Количина : 1 компјутер Fitment : одговара за 1990-2009 Kawasaki Вулкан 500 одговара за 1986-2006 Kawasaki Вулкан 750 одговара за 1995-2005 Kawasaki Вулкан 800 одговара за 2006-2011 Kawasaki Вулкан 900 одговара за 1987-2008 Kawasaki Вулкан 1500 одговара за 2003-2008 Kawasaki Вулкан 1600 (исто така одговара на Вулкан 1700 & Вулкан 2000 година, но не мора контролната шипка)

Главните својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.03kg
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HTTMT
Име На Модел:
MT249-055-CD
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Избор на купувачот