.

.

2 парчиња Креативни Дрвени Куки Mushroon Форма Капа и Капут Куки Лесно се Инсталира Еко Природни Облека Престилка Закачалка Завртка Вклучени

2 парчиња Креативни Дрвени Куки Mushroon Форма Капа и Капут Куки Лесно се Инсталира Еко Природни Облека Престилка

DEN 815.00 DEN 1253.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

2 парчиња Креативни Дрвени Куки Mushroon Форма Капа и Капут Куки Лесно се Инсталира Еко Природни Облека Престилка Закачалка Завртка Вклучени
Материјал : буковата
Товарот : 15kg
Димензии : дијаметар-50mm, целата должина-60mm

Главните својства

Материјал:
Дрво
Бренд Име:
AIBOULLY
Точка Бр.:
MJBWWS1740

Избор на купувачот