.

.

2017 Нови Производи Керамички Elk Дома Декорација Додатоци Kawaii Подарок

2017 Нови Производи Керамички Elk Дома Декорација Додатоци Kawaii Подарок

DEN 4912.80

Износ
Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[33444]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Дека шопинг
Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Ве молиме да ја прочитате оваа порака во купат пред да се донесе.
1. Пред купување, ве молиме да не ја игнорираат боја, големина и количина. Ние сакаме нашите клиенти за да го добиете она што го сакате.
2. Ако вашиот руската клиент, ве молиме ги споделите со нас имате полно име по плаќањето, ние може да се стави стоката побрзо.
3. Ако имате други барања, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи. ^ - ^
Јас ви гарантирам купи, ќе се види, кога ќе го зедов тоа, ако производот е оштетен или има проблем, ве молиме Contect мене. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне.
[xlmodel]-[производи]-[8888] Топла Продажба

Главните својства

Материјал:
Керамички & Глеѓ
Стил:
Вештачки
Тема:
Животните
Изглед Моделирање:
Животните
Боја Класификација:
Еден Пар.
Текстурата на материјалот:
Керамика
Применливи Простор:
дневна соба
Стил:
едноставен и модерен
Функција:
Регрутира Пари
Видови На Орнаменти:
Десктоп декорација

Избор на купувачот