.

.

Бесплатен превозот алуминиумски профил со Јасно или Млечниот капак,на крајот капи и монтажа клипови за led ленти 2.5 m/еез

Бесплатен превозот алуминиумски профил со Јасно или Млечниот капак,на крајот капи и монтажа клипови за led ленти

DEN 16560.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
2500mm X18.2mm X9.5mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 2.5 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -јасно
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2.5 м, со 4pcs на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 2.5 м, со 4pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн
Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.

Главните својства

боја:
млечниот маска, транспарентен капак
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Број На Модел На:
YL1810
База Тип:
Оптоварување
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
елоксирани сребро домување
Употреба:
Пејзаж Осветлување
сертификација:
RoHS,CE
Употреба:
Индустриски
Извор На Енергија:
DC
Должина:
250cm
Бренд Име:
YANGMIN
Гаранција:
3 Години
Напон:
12V
Е dimmable:
No
Ширина:
1.8cm
Wattage:
without LED chips inside
Должина:
2.5 M/еез
маска:
млечниот/ транспарентен
Материјал:
Алуминиум+PC
Употреба:
за LED Лента домување
IP го оценувате:
IP20
Додатоци:
крајот капи+клипови
ПОВРШИНА:
елоксирани сребрена боја
Модел:
YL1810
Гаранција:
3 Години

Избор на купувачот