.

.

20pcs Бронза Види Делови Steampunk Cyberpunnk Cogs Брзини DIY НАКИТ ЗАНАЕТ Минијатурни P15

20pcs Бронза Види Делови Steampunk Cyberpunnk Cogs Брзини DIY НАКИТ ЗАНАЕТ Минијатурни P15

DEN 172.00 DEN 212.16

Износ
Во форма достапна за нарачката


20pcs Бронза Види Делови Steampunk Cyberpunnk Cogs Брзини DIY НАКИТ ЗАНАЕТ
Опис Опис : Боја : Бронзени/ некои се Сребрена Количина : 20 компјутери Материјал : Алуминиум Големина Приближно : 12mm - 22mm Гроздобер Мешан стил опрема привезоци , модерен и персонализирате Користат античките Бронзена боја алуминиумски како материјал, полн со стари steampunk стил Овие се мали до средни парчиња, одлична за украсување обетки, прстени, ѓердани, уроци или други рачно изработени занаетчиски производот е нов, не се користи и во добра conditon, само оди напред и да го купат! Пакетот вклучува : 20x шарм опрема приврзоци

Главните својства

Бренд Име:
moonvvin
Материјал:
Метал
Стил:
Медитеранот
Тема:
писма

Избор на купувачот