.

.

2017 Нови 10 Компјутери Вештачко Дрво Минијатурни Симпатична Растенија Самовила Градина Мали Буш Gnome Мос За Кокосово Оркестарот Занаети За Шише

2017 Нови 10 Компјутери Вештачко Дрво Минијатурни Симпатична Растенија Самовила Градина Мали Буш Gnome Мос За

DEN 331.00 DEN 440.64

Износ
Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот
pls купи нешто што ви се допаѓа од нашата продавница. затоа ги имаме овие предности : 1) : Било кои прашања ќе се одговори во рок од 12 часа 24 часа 2) : Ако не сте задоволни со објектот откако ќе добиете пакетот. ве молиме freeto контактирајте со нас, ние би сакале да плаќаат поштарина да се вратат. или целосна наплата ќе бидат направени за вас! 3) : ние секогаш мислам на клиентите е Бог! 4) : Сите пакетот ќе бидат испратени од страна на стандардот на превозот со проверка на број. 4) Ако сакате да трговија на големо, ве молиме контактирајте ме. добар попуст ќе бидат направени за вас!
Нови 10 Компјутери Вештачко Дрво Минијатурни Симпатична Растенија Самовила Градина Мали буш Gnome Мов Кокос Дрво Оркестарот Занаети За Шише Градина Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјал : Пластични Боја : зелена Големина : 2cm*4cm(Приближно) е Применливо прилики : на Божиќ, Честитка ,фестивал ,дома декорација ,свадба Симулација на цвеќиња : Западно Европскиот стил на стил Пакет се вклучени : 10 КОМПЈУТЕРИ Забелешка : за да се Отстрани, пејзаж дрво. Модел за симулација на растенија. Бидејќи транспортниот процес може да предизвика деформација на производот, листовите се намалат, само со чаша жешка вода, а потоа се стави производот или пополнете топла вода истури во листовите, што може да се види оригиналниот изглед на производот.
М руда предмети ве молиме кликнете тука :

Главните својства

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Исушени Гранки
Бренд Име:
Seaflowers
Повод:
Денот На Планетата Земја
Број На Модел На:
cs002
Стил:
Цвет
Вештачки пластични дрвја:
Лист-sapeed
Зелен Лист:
Празнична decorat
товарни:
Бесплатен превозот
Вид:
Екранот Цвет
боја:
Зелена
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,вештачки растенија
Повод:
БИЛО
Име на производ:
Засади Дрво
Големина:
6cm*4cm

Избор на купувачот