.

.

НЕ ЖАЛИ Ткаенината Мантрата Хривнија Алка од не ' Рѓосувачки Челик Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Алка 20PCS

НЕ ЖАЛИ Ткаенината Мантрата Хривнија Алка од не ' Рѓосувачки Челик Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Алка

DEN 1992.00 DEN 2097.12

Износ
Во форма достапна за нарачката


Нерѓосувачки Челик Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Ткаенината Хривнија Алка За жени Мажи
Состојба 100% Нов Материјал Бакар Стил : Печат Накит Боја Сребрена Количество 1 Lot Дел Не. Купувачот Заштита
.
Нашата компанија е една од најголемите накит suppilers,која е основана во 2016 година во Жеџијанг во Кина .
За превозот : Постојат различни превозот методи да се избере
Превозот Метод RU Превозот
(Просечна Превозот Време) БР Превозот
(Просечна Превозот Време) НИ Превозот
(Просечна Превозот Време) International Shipping
(Просечна Превозот Време) E-Пакет(>200g) / / 7-15 Дена / Кина Пост 30-60 Дена 30-60 Дена / 20-30 Дена Изразат Испорака
(ЕМС/DHL/Федекс/ДПД/UPS-от) 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.Одете на вашата локална банка за пренос на вашата исплата. Откако заврши, вашата исплата ќе се одржи безбедно во Зачувам сметка. Имаме повеќе од 300 Службеници,тие се внимателни,ефикасна,одговорна.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Кога го користите банкарски трансфери, ве молиме трансфер доволно пари за да се покријат сите банките од плаќање на услуги. Тогаш едноставно следете ги инструкциите на екранот.
Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не се плаќање погоре, ние ќе ви каже како да се плати со користење на други методи за плаќање.

Главните својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Број На Модел На:
STB05
Поставување Тип:
Никој
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Кристал Приказна
Материјал:
Бакар
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
sliver
Стил:
печат накит
Точка име :
Печат Алка Хривнија
Дијаметар:
64mm

Избор на купувачот