.

.

Жените Таи чи облека змеј шема долги ракави таи чи униформи Taijiquan Wushu облека Кунг Фу Униформа

Жените Таи чи облека змеј шема долги ракави таи чи униформи Taijiquan Wushu облека Кунг Фу Униформа

DEN 1824.00 DEN 1920.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Жените Таи чи облека змеј шема долги ракави таи чи униформи Taijiquan Wushu облека Кунг Фу Униформа
Опис
Кунг Фу/Ву Шу/Таи Чи Chuan е Кинески форма на вежби, Кина е најстарата вера системи. Практиката од нив се корисни за здравјето и тоа е исто така суптилни, софистицирани и научниот метод на само-одбрана. Карактеристики : Стил : Кинески kungfu таи чи облека таи ji единствен Повод : Таи Чи/ Таи Ji, Кунг Фу/Wushu спортски Материјал : корејски свила со змеј-моделот Големина : XS-XXL Применливи Пол : жена

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Спорт Тип:
Боречки Вештини
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
Мандарински Јака
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NHS001
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Анти-Навремено,Брзо Сува,Дише,Анти-Pilling
Бренд Име:
UPSEN
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Rayon
Спорт Тип:
Таи Чи, Вештина, Кунг Фу
Тип На Објект:
Таи Чи кошули Таи Чи панталони Таи Ji Облека
Материјал:
Јужно-корејски свила
Пол:
жена
Затворање Тип:
Еластичен Појас
панталони стил:
bloomers
Дебелина:
Мала тежина
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Лабава

Избор на купувачот